Internetové magazíny

thumbnail

Chcete prevádzkovať vlastný internetový magazín?

Poradíme Vám, ako na to! Máme s tým skúsenosti.

Variabilný redakčný systém je ten najlepší spôsob, ako sa stať veľkým.

Hlavné funkcie a výhody

Redakčný systém
Správu obsahu internetového magazínu má prevádzkovateľ plne vo svojich rukách. Profesionálnym editorom dokážete formátovať texty ako vo worde a vkladať multimediálny obsah.

Sociálne siete
Prepojenie so sociálnymi sieťami je samozrejmosťou. Facebook ponúka široké možnosti zdieľania statického ako aj dynamického obsahu.
Redaktori a role
Možnosť vytvárania rolí pre správu intenetového magazínu s rôznymi právami na správu obsahu. Prehľad o počte pridaných správ jednotlivcami umožňuje sledovať výkon redaktorov.

Štatistiky návštevnosti
Prepojením s Google analytics získavate tie najpodrobnejšie štatistiky o návštevnosti obsahu internetového magazínu a jednotlivých správ. Návštevnosť je možné prezerať za uplynulé obdobia ale aj online v reálnom čase.
Vzhľad a rozloženie obsahu
Vzhľad internetového magazínu prispôsobíme podľa predstavy prevádzkovateľa. Rozloženie obsahu je modulárne, s možnosťou kedykoľvek ho meniť a upravovať obsahovo ako aj dizajnovo.

Predaj inzercie
Jednoduchý spôsob predaja inzercie s variabilným a modulárnym spôsobom rozloženia a umiestnenia bannerov umožňuje pružne reagovať na zákazníkov.